www.eFrancja.com
http://efrancja.com/forum/

Szef ekipy budowlanej
http://efrancja.com/forum/viewtopic.php?f=13&t=3106
Strona 1 z 1

Autor:  IPF Group [ 11 paź 2018, o 09:35 ]
Tytuł:  Szef ekipy budowlanej

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych, w tym w szczególności w outsourcingu pracowników fizycznych na rynek francuski.Obecnie poszukujemy szefa ekipy budowlanej.Opis stanowiska: Pracownik na tym stanowisku będzie zajmował się cięciem, gięciem i montażem prętów pod zbrojenia oraz nadzorem pracy ekipy 5-osobowej. 

Zakres obowiązków:

- Produkcja zbrojeń

- Obróbka metalu: cięcie, gięcie, układanie i łączenie prętów.

- Montaż zbrojeń

 Wymagania:

- Doświadczenie przy zarządzaniu zespołem pracowników

- Doświadczenie na montażu zbrojeń

- Mile widziane prawo jazdy kat. B

 

 

Nasi pracownicy cenią sobie:

- Czytelną umowę, ze wszystkimi świadczeniami (rodzinne i emerytalne)

- Stały kontakt, również na miejscu, po zakwaterowaniu.

- Wynagrodzenie, które wypłacamy zawsze na czas.

- Gwarantujemy francuską umowę o pracę i prawo do wszystkich benefitów związanych z zatrudnieniem (dodatki na dzieci, ubezpieczenie, prawo do francuskiego zasiłku itp.)

- Nie musisz znać języka, z nami będziesz pracować w polskim zespole.

- Opis Twojego stanowiska i warunki pracy, omówisz już w pierwszej rozmowie telefonicznej z naszym specjalistą od spraw rekrutacji.

 

 


Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółami oferty pracy prześlij CV na adres mail: jakub.kaczmarek@ipf.jobs.pl lub skontaktuj się telefonicznie pod nr tel. 504 402 991Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www pod adresem:[brak możliwości wyświetlania adresów URL/linków bez Opcji premium]ązek_informacyjny_rekrutacja-3.pdf  

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia. Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Group SA oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości'.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/